Держархів Львівщини підготував виставку «На шляху до незалежності»

Державний архів Львівської області підготував тематичну виставку до 26-річниці Незалежності України.

До виставки зокрема включили рішення І сесії І демократичного скликання Львівської облради від 28 квітня 1990 року № 28 «Про проголошення української національної символіки та національного гімну офіційно прийнятими на території Львівської області»; Декларацію про державний суверенітет України (16 липня 1990 року); закон УРСР від 5 липня 1991 року «Про заснування поста Президента Української РСР і внесення змін та доповнень до Конституції Української РСР»; Акт проголошення незалежності України (24 серпня 1991р. ); постанову Верховної Ради України «Про Державний герб України» від 19 лютого 1992 року, рішення місцевих рад Львівщини, публікації в пресі.

Виставка доповнена світлинами, що відображають важливі політичні події в історії незалежної України – з періоду Помаранчевої революції, Майдану, АТО.

Документи і матеріали, представлені на виставці, можна оглянути як у приміщенні Державного архіву Львівщини, такі і на сайті установи, а також на офіційній сторінці групи «Державний архів Львівської області» у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук