Держава повинна сконцентрувати всі ресурси, аби допомогти пораненим бійцям АТО, – Тимошенко

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконана, що держава зобов’язана забезпечити необхідним обладнанням та ліками всі медичні заклади, у яких зараз проходять лікування та реабілітацію військові та добровольці, поранені під час бойових дій на Донбасі.

Про це вона заявила під час відвідання поранених бійців у вінницькому Військово-медичному центрі Центрального регіону Військово-повітряних сил України, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Сьогодні держава має сконцентрувати всі свої ресурси для того, щоб підняти на ноги поранених у боях наших військових, наших добровольців. Вони мусять бути не тільки поставлені на ноги, але й, якщо потрібно, і протезовані за рахунок держави. Вони повинні отримати все, що держава заборгувала нашим військовим", - сказала Тимошенко журналістам після огляду шпиталю.

За словами лідера «Батьківщини», вона з командою робитиме все для того, щоб «жоден поранений, жодна людина, яка сьогодні потребує допомоги і повернулася з лінії фронту, не залишилася без допомоги».

Юлія Тимошенко повідомила, що у вінницькому шпиталі вчасно і якісно надали допомогу 860 військовим.

Вона зазначила, що завдяки фаховості лікарів усі поранені, якими опікувався шпиталь, залишилися живими і повернулися до родин або на лінію фронту.

Тимошенко подякувала лікарям за їхній професіоналізм і наголосила, що вони не поступаються своїм закордонним колегам. Вона підкреслила, що держава має приділяти більше уваги забезпеченню медицини.

«У нас тут, в Україні, якщо правильно забезпечити нашу медицину, можна надати усю необхідну допомогу на найвищому рівні якості і не треба буде везти за кордон. Треба кожну копійку віддати сьогодні людям, які поранені», – сказала лідер «Батьківщини».

За її словами, лікарі вінницького шпиталю самі були на фронті, рятували з поля бою поранених та оперували їх у бойових умовах, за що були відзначені державними нагородами.

«Сьогодні вся країна, як може, боронить свою землю. Нам не треба здаватися, не треба бути слабкими. Ми сильні і ми обов'язково відновимо мир на нашій землі», – наголосила Юлія Тимошенко.

Зі свого боку керівник вінницького військово-медичного центру Сергій Петрук подякував Юлії Тимошенко за турботу та допомогу пораненим, яким дуже потрібна підтримка та увага людей.

Він упевнений, що спілкування Юлії Тимошенко з бійцями стане додатковим стимулом для їхнього швидкого одужання.

«Ви самі відчували реакцію, ставлення пацієнтів до вашого візиту, ту розчуленість, ту душевну глибину. Це їм допоможе, поряд з оперативними та медикаментозними втручаннями», – сказав Петрук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук