Державіаслужба заборонила літати авіакомпанії YanAir

Дозвіл на польоти відновлять, якщо компанія усуне виявлені недоліки

Державна авіаційна служба за підсумками комплексної перевірки авіакомпанії «ЯнЕйр» виявила низку зауважень в організації діяльності цього перевізника, а відтак призупинила дію її сертифіката на польоти.

«За результатами комплексної інспекційної перевірки авіакомпанії «ЯнЕйр» Державіаслужба виявила низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів», – повідомила Державіаслужба.

Постійна комісія з питань сертифікації експлуатантів Державіаслужби ухвалила рішення призупинити сертифікат експлуатанта YanAir, починаючи з 00:00 UTC (03:00 за київським часом) 7 червня 2019 року.

У Державіаслужбі зазначили, що сертифікат експлуатанта може бути відновлено після усунення компанією недоліків та на підставі висновків акта інспекційної перевірки, що свідчитиме про здатність авіаперевізника забезпечувати належний рівень безпеки.

Сама авіакомпанія YanAir повідомила, що у зв’язку з призупиненням польотів усі її рейси виконуватимуться літаками її партнерів.

«Інформуємо наших пасажирів, що на час перевірки авіакомпанії Ян Ейр, Державіаслужба України прийняла рішення про призупинення сертифіката експлуатанта. Ми очікуємо відновлення дії сертифіката найближчим часом і поспішаємо запевнити про виконання всіх наших рейсів літаками партнерів на період зазначеного припинення дії сертифікату», – сказано в повідомленні авіакомпанії.

YanAir – українська авіакомпанія, заснована в 2012 році, що базується в аеропорту «Житомир» і виконує польоти як в межах України, так і за кордон. До складу флоту YanAir входить три літаки Boeing B737-400 і два літаки Boeing B737-300, а також Airbus A320 і Airbus A321.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук