Державні посадовці пояснять походження задекларованих статків, - Президент Порошенко

СуспільствоІрина Ващишин, 3 листопада 2016, 18:36 425 0

Президент України Петро Порошенко, вітаючи учасників 16-го Міжнародного форуму у Львові 3 листопада, заявив, що наступним кроком після електронного декларування будуть пояснення посадовців, які заповнювали декларації.

«Я можу сказати, що багато з тих, хто сьогодні декларував, приписали навіть собі готівку вдома, думаючи, що це нульова декларація, що це потім дозволить їм уникнути перевірки. Але ключова позиція, по-перше, підвести риску того, що вони робили 25 років. А далі пояснити: де ти взяв ці гроші. Народ і суспільство має право це знати і боротися треба не з багатим, а зі злочинцем, який бере квартири, машини, гроші, перебуваючи весь час на державній службі», ― наголосив Президент.

«Зроблено дуже великий крок, який почався з Президента. Він мав задекларувати все – від подушок на дивані до чашок на кухні. Такого не робив жоден президент. Але якщо я це зроблю, я маю право вимагати це від усіх», ― додав Петро Порошенко.

Електронне декларування прибутків державних посадовців, наголосив Президент, сприятиме позитивному іміджу нашої держави. Загалом, говорячи про світові рейтинги України, Петро Порошенко зазначив, що за останній рік вони суттєво зросли.

Нагадаємо, 30 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Народні депутати задекларували готівки на загальну суму 12 млрд гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук