Державний борг України знизився до рекордних 44,3% від ВВП

За два місяці держборг України по відношенню до ВВП знизився на 6,7%

ЕкономікаЮрій Братюк, 24 березня7500

Розмір державного боргу України по відношенню до валового внутрішнього продукту знизився до 44,3%. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Україна входить в турбуленті часи з набагато сильнішими позиціями, ніж це було під час попередніх криз: міжнародні резерви на найвищому за останні роки рівні, інфляція — рекордно низька, державний бюджет — збалансований, а показник державного боргу до ВВП впав до рекордно низьких 44,3%», — повідомив Шмигаль.

Зазначимо, що ще на початку 2020 року розмір державного боргу України оцінювали на рівні 50% ВВП. У 2018 році цей показник складав близько 61%.

У січні 2020 року розмір державного боргу України у доларовому еквіваленті зменшився на 940 мільйонів доларів та склав 83,43 млрд доларів.Таку статистику наводить Міністерство фінансів України.

Більшу частину боргу складає власне державний борг — 73,54 млрд доларів. У січні він зменшився на 830 млн доларів. Решта державного боргу — борги, за якими держава виступає гарантом. Станом на 31 січня держава гарантувала 9,89 млрд доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук