Держдеп дорікнув Україні за недостатнє протистояння торгівлі людьми

СуспільствоОксана Руда, 27 липня 20152070

Українська влада має докладати більше зусиль для викорінення проявів торгівлі людьми в своїй країні. Про це йдеться в щорічній доповіді Державного департаменту США щодо торгівлі людьми у світі, оприлюдненій в понеділок, 27 липня, передає Укрінформ.

«Уряд України не повною мірою дотримується мінімальних стандартів щодо позбавлення проявів торгівлі людьми. Однак, він докладає значних зусиль, щоб зробити це», – наголошується в документі.

У Держдепі також зазначили, що уряд не продемонстрував у цілому більших зусиль у боротьбі з торгівлею людьми в порівнянні з попереднім звітним періодом. Через це Україна знаходиться в другій категорії списку вже третій рік поспіль.

«Україна є джерелом, країною транзиту і країною призначення для чоловіків, жінок і дітей, що піддаються примусовій праці», – йдеться у звіті. Такі жертви піддаються секс-торгівлі і примусовій праці «в Україні, Росії, Польщі, Туреччині, США та інших частинах Європи, Центральної Азії та Близького Сходу».

Крім того, звертається увага на агресію Росії проти України, яка «призвела до появи понад 1,3 млн переселенців, а ця категорія населення є особливо уразливою до експлуатації». Так, у зоні збройного конфлікту мали місце доповіді про викрадення жінок і дівчат з метою їх подальшої експлуатації в секс-рабстві та у примусових роботах.

Зазначається також, що російсько-терористичні сили в окупованих регіонах «використовували неповнолітніх в якості солдатів, інформаторів та живого щита».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук