Держдеп США повідомив своїх громадян про небезпеку терактів у Європі

СвітРоман Ганкевич, 2 травня 20171900
Держдеп США повідомив своїх громадян про небезпеку терактів у Європі
фото Getty Images
Держдепартамент США попередив про загрозу терактів у Європі

Державний департамент США оновив попередження для громадян США, які виїжджають за кордон, про потенційну загрозу терористичних атак у Європі на тлі терактів, що відбулися протягом останніх місяців. Офіційне попередження, яке оприлюднили на сайті відомства у понеділок, 1 травня, має чинність до 1 вересня 2017 року.

«Останні, широковідомі інциденти у Франції, Росії, Швеції та Сполученому Королівстві демонструють, що ІДІЛ, Аль-Каїда та їхні філіали мають можливість планувати та реалізовувати терористичні акти в Європі», - йдеться в документі.

Попри те, що місцеві органи влади продовжують операції боротьби з тероризмом, Державний департамент «залишається стурбованим» з приводу можливості терористичних атак у майбутньому. При цьому звертається увага, що «екстремісти продовжують зосереджувати свою увагу на туристичних місцях, транспортних вузлах, ринках, торгових центрах, об'єктах місцевого самоврядування» в якості цілей для атак. Крім того, до цього списку можуть потрапити готелі, клуби, ресторани, релігійні місця, парки, масштабні події, навчальні заклади, аеропорти та інші місця скупчення людей.

«Терористи є послідовними в застосуванні різних тактик, у тому, числі з використанням вогнепальної зброї, вибухових речовин, транспортних засобів в якості вбивчих знарядь, а також холодної зброї, які важко виявити до нападу», - зазначається в повідомленні.

У Держдепі США заявили, що продовжують «тісно співпрацювати з європейськими партнерами і союзниками» у реагуванні на загрози з боку міжнародного тероризму та забезпечення безпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук