Держкомпанія «Укренерго» нищиться руками російських олігархів, - «Самопоміч»

СуспільствоРоман Ганкевич, 30 березня 20158801
«Укренерго» нищиться руками російських олігархів

Народний депутат від фракції «Самопоміч» Лев Підлісецький заявив, що поки Україна стримує російську військову агресію, олігархи з РФ беруть під контроль стратегічні галузі економіки. Про це повідомив у заяві, яка розміщена на сайті політичної сили.

За його словами, в державній компанії «Укренерго», що відповідає за експлуатацію всіх магістральних і міждержавних ліній електропередач, йде масштабна зміна кадрів на всіх рівнях, і блокується проведення тендерів.

«В “Укренерго” помінявся контролюючий олігарх, туди зайшов Григоришин, громадянин РФ, який багато років був спонсором Компартії України. За останні місяці з компанії звільнено чимало спеціалістів, з високою репутацією. Натомість, призначаються люди, які не володіють адекватним досвідом роботи, а попередні місця їх роботи – структури, пов’язані із паном Григоришиним: Вінницяобленерго, Сумиобленерго, Чернігівобленерго», - зазначив Підлісецький.

Депутат стурбований звільненням з «Укренерго» людини, яка останні 5 років працювала із усіма європейськими інституціями, що протирічить визначеній Коаліційною угодою цілі – об’єднання із енергосистемою Європи.

У зв’язку із цим, фракція «Самопомочі» наполягає на проведенні розслідування щодо нових призначень і відповідності нових працівників професійним, кваліфікаційним вимогам для конкретної посади, відсутність кримінального шлейфу із попереднього місця праці.

Депутати фракції також стурбовані тим, що велика кількість тендерів «Укренерго» без особливої підстави відміняються.

«Ми вимагаємо від Уряду та правоохоронних органів провести розслідування щодо об’єктивності підстав на відкладення тендерів; визнання такими, що не відбулись; не підписання договорів із переможцями закупівель, а також щодо зриву виконання так званого Наказу №1 - перелік робіт, які необхідно зробити протягом року для забезпечення надійної роботи системи», - зауважив нардеп.

У «Самопомочі» не виключають, що всі ці дії в «Укренерго» направлені на руйнування ринку електроенергетики, який є системою із великою кількістю атомних енергоблоків, найбільшої в Європі гідроелектростанції та великим експортним потенціалом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук