Держлікслужба: 50% ліків, що продаються в Інтернеті, – підробка

Наталія Зубрицька, 12 листопада 201111021
Ілюстрація

За статистичними даними, озвученими під час підписання Конвенції Медікрім представниками Ради Європи, на території Європейського Союзу фальсифіковані ліки реалізуються виключно через Інтернет. 50% усіх ліків, що продаються в Інтернеті – підробка. Саме тому в 90% країн ЄС Інтернет-аптеки є забороненими.

Про це ZAXID.NET повідомили в Держлікслужбі.

В Україні поки що «Інтернет-аптеки» не є такими популярними, як у країнах Євросоюзу. Тому, дбаючи про захист прав на якісні та безпечні ліки для українських громадян, Держлікслужба України попереджає українських громадян про небезпеку купівлі ліків в Інтернеті.

«Отримати офіційну інформацію, чи має ліцензію аптека, на сайт якої Ви потрапили у мережі Інтернет, чи ні, Ви можете на офіційному сайті Держлікслужби України. В розділі «Державні реєстри» знайдіть Реєстр ліцензій оптової та роздрібної торгівлі, і, скориставшись пошуком, дізнайтеся, чи має фізичну адресу аптека, яка Вас цікавить», - зазначено в повідомленні. Якщо Ви не пам’ятаєте точну адресу або назву аптечного закладу, можна шукати лише вказавши частину назви або лише місто, в якому знаходиться аптека, яка Вас цікавить.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук