Держпідприємства здаватимуть приміщення в оренду через онлайн-аукціони

Новим напрямком роботи системи ProZorro стануть аукціони з надання в оренду держмайна. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов, передає «Громадське».

За допомогою системи ProZorro.Продажі органи місцевої влади, державні та комунальні підприємства зможуть здати в оренду свої приміщення. Раніше право надавати в оренду комерційним підприємствам державні та муніципальні об’єкти нерухомості належало виключно Фонду державного майна після погодження відповідного міністерства.

Після зміни положень законодавства це стало можливо робити за допомогою онлайн-аукціонів, що має пришвидшити процес прийняття рішень. Це також має забезпечити конкуренцію при наданні приміщень в оренду, що у підсумку збільшить доходи держпідприємств і місцевих бюджетів, вважає Максим Нефьодов.

Першим партнером ProZorro.Продажі стане ПАТ «Укрпошта», яка вже виставила свій перший лот — ресторан з терасою, розташований на території корпоративної бази відпочинку «Укрпошти» «Зелена Буча» у Київській області. Стартова ціна лоту — 31 тис. гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук