ProZorro запустила рейтинг найкращих і найгірших держзамовників

ProZorro запустила рейтинг найкращих і найгірших держзамовників
фото ProZorro
У рейтингу замовники розбиті на 11 груп у яких щотижня визначатимуть топ-3 замовників, які дотримуються кращих практик

Електронний рейтинг державних замовників Dozorro Index в системі електронних закупівель запрацював у пілотному режимі. Про це на презентації рейтингу в понеділок, 31 липня, у Києві повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

«Уперше на основі мільйона торгів і звітів про них, наявних у системі, пропонуємо моніторинговий інструмент, який дозволяє оцінити конкретного замовника і порівняти його з умовним середнім замовником в його групі», - сказав він.

За словами керівника проекту TAPAS (Transparency and Accountability in Public Administration and Services «Прозорість та звітність у держуправлінні і послуги») Карлоса А. Герреро, показники індексу розраховуються з урахуванням річних даних. У рейтингу замовники розбиті на 11 груп - школи, поради, соціальні послуги, медзаклади, відділи освіти та культури, ВНЗ, суди, енергопідприємства, водні підприємства, пошта. У кожній групі виділені топ-3 замовники, які дотримуються кращих практик, і три, які уникають їх.

«Ми плануємо розраховувати індекс щонайменше раз на тиждень», - сказав Карлос А.Герреро.

Як повідомлялося, система ProZorro була запущена у лютому 2015 року. ProZorro - це група електронних майданчиків, об'єднаних в єдину систему із загальним пулом постачальників. У квітні 2016 року розпочався перший етап впровадження електронної системи держзакупівель, а з 1 серпня 2016 року використання електронної системою стало обов'язковим для інших державних замовників. Моніторинговий портал державних закупівель DoZorro почав роботу 1 листопада 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук