Девелоперська компанія МС відкриває нові перспективи на ринку нерухомості

Напередодні Дня будівельника компанія МС запросила на неформальну зустріч існуючих та потенційних партнерів. Темою для обговорення стали і нові стандарти будівництва, що втілюється в об’єктах МС,і роль ріелторів у діалозі між будівельником та покупцем

Суспільствореклама, 12 серпня 20155140

Учасники зустрічі, яка відбулася 7 серпня у готелі «Цитадель Інн», мали можливість обговорити найбільш актуальні питання сучасного ринку нерухомості. Та в центрі уваги опинилися запити клієнтів. Високий рівень конкуренції серед численних будівельних компаній підвищив вимоги покупців – тепер люди шукають справді якісну квартиру за дійсно розумні гроші. Новобудови компанії МС відповідають цим вимогам – адже це не просто сучасне житло зі стандартним набором зручностей. Це – інновації, покликані покращити якість життя мешканців квартир та сформувати нові стандарти відповідального будівництва.

Які – вже можна судити по реалізованих житлових комплексах компанії. Серед них  інноваційні новобудови на вулиці Околичній та Кондукторській і проекти, які вже втілюються в життя: будинки нового покоління «KHMELNYTSKYI HALL» та «KHMELNYTSKYI PARK». Площа останньої забудови на вулиці Богдана Хмельницького, 230 – майже півтори гектари. Житловий комплекс буде «облаштований» на найвищому рівні – зелені насадження і парк, спортивні майданчики, панорамні вікна, завдяки яким у помешканнях не бракуватиме світла. А також — інновації, вперше у Львові застосовані в житлових комплексах такого типу – сонячні панелі, фільтри для очищення води, нанотехнології. До того ж, представники компанії планують використати сонячні батареї більшої потужності, щоб реалізовувати надлишок енергії державі за «зеленим тарифом».

Здавалося б, таке прогресивне житло має коштувати чимало. Але стабільність забудовника, який вчасно та швидко здає об’єкти, виражається і в його ціновій політиці – вартість квадратних метрів розраховується виключно у гривні, за фіксованою ціною без прив’язки до курсу валют.

Преваги, про які організатори зустрічі розповіли своїм партнерам, роблять будинки компанії МС привабливими як для ріелторів, так і для покупців, що шукають надійного забудовника та сучасне якісне житло. Недарма компанії вже вдалося ощасливити 450 сімей тільки у Львові – і, вочевидь, з часом їх кількість буде тільки зростати. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук