Ділай та Підгаєцький претендують на крісло очільника ДАІ Львівщини

Завершено прийом документів від кандидатів на посади начальника УДАІ ГУМВС України у Львівській області та начальника відділу ДАІ з обслуговування міста Львів ГУМВС України у Львівській області.

Як це йдеться у повідомленні, оприлюненному на офіційному сайті львівської міліції.

На посаду начальника УДАІ ГУМВС України у Львівській області свої кандидатури подали:

  • Ділай Михайло Петрович – полковник міліції, народився 22 листопада 1966 року. Перебуває на посаді заступника начальника Управління державної автоінспекції УМВС України у Волинській області.
  • Підгаєцький Василь Васильович – полковник міліції, народився 12 грудня 1962 року. Перебуває на посаді начальника курсів післядипломної освіти інституту післядипломної освіти та заочного навчання Львівського державного університету внутрішніх справ.

На посаду начальника ВДАІ з обслуговування міста Львів ГУМВС України у Львівській області свої кандидатури пропонують:

  • Гребенюк Олександр Анатолійович – підполковник міліції, 1970 року народження. Перебуває на посаді інспектора з професійної підготовки ГКЗ СБСМ «Грифон» ГУМВС України у Львівській області.
  • Мирончук Сергій Володимирович – майор міліції, 1985 року народження. Перебуває на посаді старшого інспектора кадрового забезпечення Управління державної автоінспекції ГУМВС України у Львівській області.
  • Цимбрило Ігор Романович – майор міліції, 1970 року народження. Перебуває на посаді начальника сектору оформлення матеріалів ДТП, дізнання та розшуку транспортних засобів відділу ВДАІ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області.

Прийом документів здійснювався кадровою комісією Головного управління МВС України у Львівській області з 17 до 25 червня 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук