Дипломатка Олена Зеркаль стала радницею голови «Нафтогазу»

Олена Зеркаль має допомогти «Нафтогазу» отримати компенсацію від Росії за захоплені його активи в Криму

Олена Зеркаль має допомогти «Нафтогазу» відсудити у Росії компенсацію за захоплене майно в окупованому Криму

Колишня заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль стала радником голови правління Нафтогазу.

«Олена Зеркаль стала радником голови правління Нафтогазу. Вітаємо в команді!» – повідомив «Нафтогаз» у Twitter вранці у середу, 29 січня.

За інформацією прес-служби компанії, у «Нафтогазі до сфери її діяльності входитимуть міжнародні відносини, а також підтримка позиції компанії у міжнародних судових і арбітражних процесах, зокрема, щодо захоплених Росією активів «Нафтогазу» в окупованому Росією Криму.

Олена Зеркаль: хто вона?

46-річна Олена Зеркаль має 25-річний досвід роботи юристом в приватному та державному секторі. Вона є автором української методології адаптації законодавства до стандартів ЄС, виконала низку наукових робіт з порівняльного аналізу українського законодавства.

Під час роботи в Міністерстві юстиції брала участь в усіх раундах переговорів щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, угод між Україною та ЄС про реадмісію та про спрощення візового режиму. Була представлена в делегаціях України на переговорах з ЄС, ООН, НАТО та Радою Європи.

З 20 серпня 2014 року до 28 листопада 2019 року Олена Зеркаль обіймала посаду заступника міністра закордонних справ України. Вона відповідала за європейську інтеграцію, представляла Україну в міжнародних судах у справах проти Росії та брала участь в тристоронніх переговорах про «зимові пакети» поставок російського газу до України в 2014-2016 роках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук