Директор «Арени Львів» пішов з посади

Директор «Арени Львів» пішов з посади
Євген Болкун

Директор «Арени Львів» Євген Болкун написав заяву на звільнення з посади. Відповідний наказ підписаний Міністерством молоді та спорту України, у чиєму підпорядкуванні перебуває стадіон.

У коментарі ZAXID.NET Євген Болкун підтвердив цю інформацію, заявивши, що заяву на звільнення він написав ще два тижні тому. А у середу, 6 червня, в нього був останній робочий день. Замість нього виконувати обов’язки керівника буде перший заступник директора Олексій Семенюк. Хто буде призначений новим керівником «Арени Львів», він не знає.

Євген Болкун розповів і деталі щодо можливого перейменування «Арени Львів». Нагадаємо, мова йде про те, що стадіон може змінити назву на «Лімо Арена»

«Комерційний відділ отримав завдання – найти спонсора, щоб продати назву на певний період – рік, два три. Ми вивчили досвід інших стадіон, скільки це може коштувати, як це відбувається. Я думаю, що ми розробимо тендерні пропозиції і виставимо на конкурс. Це може бути «Лімо», це може бути «Ашан». Поки ми «закинули» таку інформацію», – розповів Євген Болкун.

За його словами, вони надіслали ймовірним спонсорам рекламний портфель такої пропозиції, однак зворотного зв’язку від них ще не було.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук