Директора Львівського органного залу обиратимуть ще раз

Головні новини Львова 11.09Ірина Панчишин, 11 вересня 2017, 19:12 919 0

Робоча група, яка вивчала роботу конкурсної комісії 23 серпня, прийняла рішення ще раз провести обговорення кандидатури керівника органного залу. У процедурі обрання група виявила порушення.

Зокрема, про вибори нового директора свідчать одразу два протоколи. В одному з них, завізованому секретаркою конкурсної комісії, вказано, що на засіданні присутні восьмеро членів.

Другий протокол, без підпису секретарки, враховує голос дев’ятої учасниці комісії, яка пропустила презентації кандидатів і прийшла лише на голосування. Тож міський департамент розвитку юридично не може дослідити факт обрання директора органного залу, бо не має належно оформленого документа.

«Ми подаємо рекомендацію для управління культури і, коли воно відповідно до Закону України «Про культуру» пройде всю документацію, треба утворювати комісію, треба проводити жеребкування, визначати склад нової конкурсної комісії. Не готова вам ще сказати в термінах, але найближчим часом», – прокоментувала директорка міського департаменту розвитку Наталя Бунда.

Нагадаємо, 23 серпня конкурсна комісія вирішила залишити на посаді директора Львівського будинку органної та камерної музики Юліана Винницького. На цій посаді він працює із 1988 року. За нього голоси віддали 5 членів комісії. За його конкурента Івана Остаповича ‒ чотири голоси. Таке рішення комісії викликало багато протестів у львів’ян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук