Директора Моршинського центру зайнятості оштрафували за надсилання порно неповнолітньому

СуспільствоНазарій Тузяк, 6 травня 201933610

Директора Моршинського міського центру зайнятості Василя Т. оштрафували на 5,1 тис. грн за пересилання порнокартинок неповнолітньому хлопцю. Влітку 2018 року він кілька днів поспіль надсилав на мобільний неповнолітньому фото чоловічого статевого органу в ерегованому стані. Під час суду 58-річний чоловік визнав вину у розповсюдженні порнографії, однак угода з прокурором дозволила йому уникнути серйозного покарання.

В оприлюдненому 2 травня вироку Шевченківського райсуду Львова майже немає деталей цієї справи. Із судових матеріалів відомо лише, що переписка між директором центру зайнятості та неповнолітнім тривала близько десяти днів – із 19 по 28 червня 2018 року.

«Посягаючи на основні засади моральності та громадського порядку, обвинувачений пересилав зображення із чоловічими статевими органами в ерегованому стані на мобільний телефон неповнолітнього хлопця, який у цей час знаходився за адресою свого проживання», – йдеться у вироку суду.

Ким керівнику центру зайнятості доводиться неповнолітній, у вироку суду не вказано. Так само, як і не вказана мета переписки. Оскільки чоловік уклав угоду про визнання вини, суд не вдавався в деталі справи, призначивши 58-річному керівнику центру зайнятості 5,1 тис. грн штрафу.

Окрім цього чоловік ще має сплатити 1001 грн за проведення мистецтвознавчої експертизи, яка підтвердила, що надіслані фото чоловічого статевого органу й справді є порнографією.

Формально, цей вирок ще не набрав законної сили, оскільки сторони ще мають час, щоб подати апеляцію на таке рішення. Однак, зважаючи на укладену угоду про визнання вини, апеляцію може подати прокурор, якщо вважатиме, що присуджене покарання є надто суворим, або засуджений чи його адвокат, якщо вважатиме, що покарання є надто м'яким.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук