Діти учасників АТО відвідають замки Львівщини

У четвер, 16 жовтня, для діток батьків-учасників антитерористичної операції на сході України проведуть екскурсійну подорож Львівщиною «Золота підкова». 

«Львівщина – це не лише чудове природне багатство, а й величезна кількість історико-архітектурних пам’яток України. У такий спосіб ми спробуємо підтримати сім’ї, які стали дотичними до війни», – зазначив капелан «Центру Опіки Сиріт» о. Тарас Мирка, який духовно підтримуватиме дітей та матерів, передає прес-служба Львівської міськради.

Під час заходу діти відвідають найпопулярніші замки Львівщини, які заворожують своєю красою та величчю. Заплановано три туристичні зупинки: Олеський замок (один з найстаріших на українських землях (1390 р.)); Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635 р.; є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями); м. Золочів – надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634 р.) з Китайським палацом (одним із трьох в Європі).

Окрім цього, програма передбачає екскурсії, лицарські забави та обід.

Організовують захід працівники Личаківського відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із Релігійною Місією «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук