Для чиновників Чернівецької ОДА розробили інструкцію поведінки у Facebook

Посадовцям радять позитивно піарити облдержадміністрацію

В ОДА закликали своїх посадовців також думати, що вони «лайкають» і поширюють

У Чернівецькій обласній державній адміністрації посадовцям рекомендують активно користуватися соцмережею Facebook. Чиновникам радять публікувати «актуальну інформацію про роботу підрозділу виконавчої влади не менше двох разів на тиждень», пише «Молодий буковинець».

Зазначається, що для посадовців розробили спеціальний документ з рекомендаціями. Їм радять «не менше двох разів на тиждень подавати актуальну інформацію про роботу підрозділу обласної виконавчої влади». Чиновникам також рекомендують щоденно поширювати публікацій, що розміщені на сторінці Чернівецької ОДА у Facebook.

«При поширенні інформації натискайте кнопку «Відмітитись» (Check-In) у «Чернівецька обласна державна адміністрація», – йдеться в документі.

Лист з інструкцією, як поводитися у Facebook


Також посадовцям рекомендують брати участь у дискусіях на обласних інформаційних сайтах і писати коментарі під новинами або поширювати офіційну інформацію прес-служби ОДА.

«При натисканні позначки «подобається» чи поширенні будь-якої інформації – завжди пам’ятайте, що Ви є державним службовцем і з Вами асоціюють державну владу, перетворення, які відбуваються в країні», – застерегли чиновників ОДА.

Повідомляється також, що лист із рекомендацією розробили після того, як голова обласної адміністрації дав указівку щодо «необхідності активізації роботи із соцмережами».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук