Для дітей із Маріуполя організують у Львові розважальну програму

СуспільствоОрися Шиян, 14 серпня 20151320

Сьогодні, 14 серпня, до Львова прибудуть близько 50 дітей з Маріуполя, які відпочивали в оздоровчому дитячому таборі на Закарпатті.

Впродовж дня діти матимуть екскурсії Львовом, відвідають музеї, піднімуться на оглядовий майданчик Ратуші. Після прогулянки містом діти повернуться додому, інформує прес-служба міської ради.

Відпочинок для дітей організував львівський осередок громадського об’єднання «Дитячий альпійський рух України» спільно з міською радою. Близько півсотні дітей з Маріуполя та 25 зі Львова проходили виховний вишкіл «Cхід і захід – разом».  Оздоровчий навчально-виховний дитячий табір проводився на Закарпатті поблизу водоспаду Шипіт.

«Ми дуже задоволені, що нам вдалось реалізувати цей проект. Він пройшов успішно, без жодних казусів чи проблем, а це означає, що ця ініціатива буде продовжуватись та розширюватись далі в майбутньому. Ще більш важливим фактором, на який потрібно орієнтуватись, є задоволеність від ініціативи та програми заходу дітей», – зазначив начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук