Для Донбасу створять спеціальне інформаційне мовлення

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з новопризначеними членами Національної ради з питань телебачення та радіомовлення заявив про необхідність розробки програми спеціального інформаційного мовлення для Донбасу, повідомляє прес-служба президента.

«Перед новою Нацрадою стоять надзвичайно складні завдання. І якщо в умовах миру головне для Нацради – забезпечення принципів демократії, свободи слова, закріплення європейських цінностей у телерадіопросторі, то сьогодні на перший план вийшло питання інформаційної безпеки», – зазначив Порошенко.

Президент наголосив, що нова Нацрада має зайняти жорстку позицію у галузі інформаційної безпеки, оскільки проти України постала «надзвичайно добре розроблена пропагандистська машина».

У зв’язку з цим він вважає необхідним розробити програму спеціального інформаційного мовлення для Донбасу. За його словами, не можна допустити перекручення фактів в інформуванні про перебіг подій у Луганській та Донецькій областях. «Населення Донбасу потребує правдивої інформації про Україну», - підкреслив Порошенко.

Національна рада є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами. Згідно із законодавством, Нацрада складається з восьми членів, половина з них призначається парламентом, інші – президентом.

Нагадаємо, сьогодні були призначені троє членів Нацради за квотою президента - Юрій Артеменко, Владислав Севрюков і Григорій Шверк. А у п’ятницю 4 липня зі своїми кандидатами визначились і парламентарі, які призначили Катерину Котенко, Олександра Ільяшенка, Ольгу Герасим'юк та Олега Черниша.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук