Для інавгурації нового президента створено спеціальний оргкомітет

Виконувач обов'язків президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав указ про забезпечення проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією новообраного президента.

Відповідний документ опубліковано на сайті президента.

Оргкомітету доручено в 2-денний термін затвердити план щодо організації та проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією президента.

Міністерству закордонних справ України належить здійснити в установленому порядку кроки щодо запрошення іноземних делегацій для участі в заходах, пов'язаних з інавгурацією президента, та вирішення питань, пов'язаних з їхнім перебуванням в Україні.

Міністерству внутрішніх справ та Головному управлінню МВС у Києві доручено вжити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку під час підготовки та проведення відповідних заходів.

Кабінету міністрів, Державному управлінню справами - здійснити фінансове, матеріально- технічне забезпечення заходів, пов'язаних з інавгурацією.

Державному комітету телебачення і радіомовлення України доручено забезпечити широке висвітлення в ЗМІ заходів щодо інавгурації президента.

До складу оргкомітету, згідно з указом, увійшли керівник апарату Верховної Ради Валентин Зайчук (співголова оргкомітету, за згодою), заступник голови адміністрації президента Олег Рафальський (співголова оргкомітету), перший заступник начальника Генерального штабу Геннадій Воробйов, начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей, в. о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця, т. в.о. керівника Державного управління справами Геннадій Зубко, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко, міністр культури Євген Нищук, радник президента України - керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації адміністрації президента Марина Ставнійчук, перший заступник голови державної прикордонної служби Павло Шишолін, заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Нагадаємо, згідно з даними обробки 99,03 % протоколів в електронному вигляді, за народного депутата Петра Порошенка проголосували 54,7%.

На наступний день після виборів у штабі Порошенка заявили, що його інавгурація може пройти або 9, або 10 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук