Для кримських студентів виділено додаткові бюджетні місця в українських ВНЗ

Верховна Рада впорядкувала питання реєстрації та отримання вищої освіти кримчан в Україні.

За зміни до закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» № 4931 проголосували 233 народних депутати, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідно до документа, стаття 6 закону доповнюється положенням про те, що громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території або переселяються на материк, за місцем перебування отримують довідки, що підтверджують місце їхнього перебування. Такі довідки видаються центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері міграції.

Також стаття 12 закону доповнюється положенням про те, що якщо абітурієнт з Криму не потрапив на бюджет в обраний ним ВНЗ на материку, Міністерство освіти забезпечує додаткові бюджетні місця з урахуванням напрямку, обраного абітурієнтом. Порядок виділення додаткових місць встановлюється Міністерством освіти.

Раніше питанням збільшення бюджетних місць повинні були займатися вищі навчальні заклади у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів.

Як повідомляв ZAXID.NET, 28 квітня колишній виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов підписав закон України № 1207-VII «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». Документом визначено, що примусове зарахування громадян України до громадян іншої держави не визнається.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук