Для львівської лікарні швидкої допомоги купили новий комп’ютерний томограф

Його вартість – 23,5 млн грн

Для львівської лікарні швидкої допомоги купили новий комп’ютерний томограф
У лікарні швидкої допомоги зараз монтують і налаштовують новий томограф, який запрацює через два-три тижні

Цього тижня до Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги доставили надсучасний комп’ютерний томограф, вартість якого 23,5 млн грн. Зараз спеціалісти встановлюють його і за два-три тижні на ньому вже почнуть обстежувати пацієнтів, повідомив у відеозверненні до львів’ян начальник міського управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Старий томограф, який працював в лікарні з 2004 року, вичерпав свій ресурс, він часто виходив з ладу. Томограф був надто завантажений, адже на ньому щодоби обстежували 35-40 пацієнтів, за рік проводили 12 тисяч обстежень.

Гроші на придбання нового надсучасного томографа були закладені у бюджеті міста. Його вартість 23,5 млн грн. Томограф вже доставили до лікарні, зараз його монтують і на ньому почнуть обстежувати пацієнтів ще до нового року.

«На цьому томографі можна буде обстежити будь-яку частину тіла: серце, судини, зокрема, коронарні судини тощо. Відділення комп’ютерної томографії – єдине, яке працювало цілодобово і в якому у будь-яку пору доби обстежували пацієнтів Львова та області. Вже найближчим часом пацієнтів будуть обстежувати на новому томографі», - каже Володимир Зуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук