Для об’їзду Львова облаштовують велике транзитне кільце

Вантажний транспорт не буде заїжджати у місто транзитом

Велике транзитне кільце облаштують на основі існуючої дороги Т1425

У радіусі 20-40 км від Львова облаштовують велике транзитне кільце для зручного об’їзду міста. Така велика кільцева дорога дозволить перенаправити значну частину автомобільних потоків, у тому числі вантажного транспорту, в обхід Львова без заїзду на існуючу об’їзну дорогу. Про це повідомив директор «Служби автомобільних доріг Львівської області» Олег Береза під час брифінгу 15 квітня.

За словами Олега Берези, існуюча об’їзна дорога Львова не справляється з потоком транспорту, який зараз через неї проходить. Тому для пропуску транзитного транспорту, зокрема, і до міжнародних пунктів пропуску західного кордону на відстані 20-40 км від Львова облаштовують велике транзитне кільце.

«Через область проходить п’ять важливих магістралей і навколо Львова проходить об’їзна дорога, яка вже не справляється з транзитним потоком. Тому для нормального перевезення запропоновано два варіанти реалізації: створення великого транзитного кільця і будівництво північної об’їзної дороги», – розповів Олег Береза.

За його словами, велике транзитне кільце облаштовують на основі існуючої дороги Т1425, яка сполучає Миколаїв, Городок, Івано-Франкове, Кам’янка-Бузьку, Куровичі та Бібрку.

Велике транзитне кільце облаштовують у радіусі 20-40 км від Львова

«Ще два роки тому від дороги тут була лише назва. Сьогодні ми маємо серйозне капітальне вкладення у цю дорогу. Думаю, що цього року від Миколаєва до Городка буде відкрита ділянка дороги», – розповів Береза.

На ділянці між Городком і Комарно, де перетинаються дороги Н13 та Т1425, запроектують кільце, яке дозволить безпечно проїжджати це перехрестя.

Щоб повністю закрити транзитне кільце, у майбутньому планують збудувати нову дорогу, яка вестиме від Бібрки до Миколаєва. Однак наразі сполучення між цими населеними пунктами буде відбуватися через існуючі місцеві дороги, які також мають відремонтувати. Зокрема, за словами Олега Берези, уже завершені роботи на дорогах Т1420 (Ходорів-Нові Стрілища) та Н09 від Бібрки до Нових Стрілищ.

Зараз «Служба автомобільних доріг» проводить роботи на дорогах Миколаїв–Городок та Східниця–Пісочне, які стануть частиною транзитного кільця. За словами Берези, облаштування великого транзитного кільця планують завершити наступного року. Усі роботи фінансуються з державного бюджету.

За словами Олега Берези, до введення карантину існуючою об’їзною дорогою Львова за добу проїжджало 14 тисяч автомобілів, а за п’ять років ця цифра може зрости до 25 тисяч машин.

Нагадаємо, що на завершені перебуває проект північної об’їзної дороги Львова, будівництво якої планують розпочати наступного року. «Служба автомобільних доріг» викуповує земельні ділянки з приватної власності, щоб прокласти нову дорогу. Будівництво північної об’їзної триватиме кілька років, тому велике транзитне кільце слугуватиме альтернативою для об’їзду Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук