Для осіб з особливим потребами у Львові понизять тротуари

Для осіб з особливим потребами у Львові понизять тротуари
тротуар з пониженням

До кінця року у Львові проведуть комплексні роботи з пониження тротуарів на 321 пішохідному переході міста. Відповідне рішення сьогодні 1 серпня прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

В.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник розповів, що таке рішення  було прийняте для того, аби забезпечити безперешкодний доступ до  переходів осіб з інвалідністю та мобільних груп населення (дитячі візочки, велосипедисти і т.д ).

«За взірець ми взяли варіанти понижень , які реалізовані зараз у Барселоні. І подали два своїх варіанти. У кожному з них пропонується, аби ухил тротуару у місці пониження (пандус) становив не більше 14%», – заявив Олійник.

Відповідно до рішення виконкому у процесі облаштування понижень у місцях компактного проживання людей з вадами зору будуть використовувати тактильні матеріали (наприклад, тактильна плитка з фактурною поверхнею), з допомогою яких попереджувати сліпих про початок пішохідного переходу.

Також, як зазначено у рішенні, у межах історичної частини міста при пониженні пішохідних переходів будуть використовувати тротуарну плитку з бетону або з природного каменя.

За словами Володимира Олійника районні адміністрації міста ще кілька тижнів тому отримали розпорядження від міськради і вже почали облаштовувати пішохідні переходи з пониженням.

«Коштів на це спеціально не виділяли, тому що їх нема де взяти, відповідно кожна районна адміністрація рятується своїми силами», – пояснив він.

Завершити облаштування 321 пішохідного переходу Львова планують до першого вересня поточного року. Про це на засіданні виконкому заявив перший заступник міського голови Олег Синютка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук