Для запобігання дестабілізації в Ізмаїл введуть додатковий підрозділ Нацгвардії

СуспільствоАндрій Стець, 10 червня 20179580
Для запобігання дестабілізації в Ізмаїл введуть додатковий підрозділ Нацгвардії
фото МВС
Україна нарощує бойові підрозділи в Придунав’ї і Бессарабії

В Ізмаїлі Одеської області буде введений додатковий підрозділ Нацгвардії, що складатиметься з близько 400 військовослужбовців. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у суботу під робочої поїздки на Одещину, повідомляє прес-служба МВС.

«Сьогодні починаємо процес введення додаткового підрозділу Національної гвардії, який буде розміщений тут в Ізмаїлі для забезпечення громадського порядку і безпеки жителів цього регіону», – сказав міністр.

За його словами, введення нового підрозділу НГУ відбувається планово, відповідно до стратегічної лінії, що передбачає нарощування державної присутності у Придунав’ї і Бессарабії до необхідного мінімуму.

Голова МВС заявив, що гвардійський підрозділ в Ізмаїлі вводиться не через нагальну потребу усунення якихось військових сутичок, а з метою превенції будь-яких спроб дестабілізувати ситуацію.

Як повідомив міністр, введені до Ізмаїла сили Національної гвардії нараховуватимуть близько 400 осіб, які взаємодіятимуть з поліцейськими і забезпечуватимуть громадський порядок.

«Це будуть гарно підготовлені озброєні воєнізовані підрозділи, які, за необхідності, зможуть дати рішучу відсіч», – додав голова МВС.

Своєю чергою командувач Національної гвардії Юрій Аллеров наголосив, що історія Криму й сходу країни дають підстави бути максимально пильними до Одеській області.

«Враховуючи складність обстановки, присутність Росії в Придністров’ї, не зовсім зрозуміла політика країн, які межують з нами, ми повинні мати тут силову структуру, яка разом з іншими підрозділами, забезпечить тут порядок. Загрози, які існують всередині нашої країни, показують, що ми можемо бути тільки сильними, тоді нас будуть поважати», – заявив Аллеров.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук