Для зменшення заторів на вул. Шота Руставелі змінили напрями руху двох бічних вулиць

У Львові змінили організацію дорожнього руху на вулицях Скельній та Костомарова, які забезпечують сполучення вул. Шота Руставелі із вул. Франка. Відповідне рішення ухвалила ввечері 5 грудня міська комісія з безпеки дорожнього руху. Зміни у русі почнуть діяти найближчим часом.

Згідно із новою схемою руху, на вул. Скельній і частині вул. Костомарова (вул. вул. Шота Руставелі до вул. Скельної) поміняють напрямки руху. Тобто водії, які виїжджають на вул. Шота Руставелі з вул. Архипенка, зможуть одразу повернути на вул. Костомарова і з неї виїхати на вул. Франка. А ті водії, які навпаки рухаються вулицею Костомарова, зможуть виїхати на вул. Шота Руставелі через вул. Скельну.

Так зміниться організація дорожного руху на вул. Костомарова та вул. Скельній (щоб збільшити зображення, клікніть на нього)

Сьогодні напрямок руху на цих вулицях протилежний, водії проїжджають на вул. Франка, повертаючи на вул. Скельну, спричинюючи скупчення автомобілів перед цим поворотом. Нова схема організації руху мала би розвантажити цю дiлянку вул. Шота Руставелі.

Ця схема дорожнього руху вступить у дiю найближчим часом – після того, як змiнять вiдповiднi дорожнi знаки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук