ДМС за місяць видворила з України майже 3,5 тис. іноземців

СуспільствоАндрій Стець, 3 вересня 20177482
ДМС за місяць видворила з України майже 3,5 тис. іноземців
фото МВС
Рішення про заборону в'їзду на територію України прийнято 280 разів

Державна міграційна служба України за серпень прийняла близько 1,4 тис. рішень про примусове видворення майже 3,5 тис. незаконних мігрантів. Про це йдеться в повідомленні служби.

«Протягом серпня 2017 року в Україні виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності майже 3,5 тис. порушників міграційного законодавства, винесено близько 1,4 тис рішень про примусове повернення, при цьому у 280 випадках прийнято рішення про заборону в'їзду на територію України», – повідомили у відомстві.

Відповідно до вимог українського законодавства, іноземці та особи без громадянства перебувають на території України виключно на підставах, визначених законом. Таке ж законодавство діє в більшості країн світу, в тому числі у всіх країнах ЄС.

Як наголосили у відомстві, в разі виявлення іноземця або особи без громадянства, які не мають підстав для перебування в Україні, або термін дії таких підстав закінчився, такі особи підлягають притягненню до адміністративної відповідальності за статтею 203 КУпАП, при цьому щодо них виноситься рішення про примусове повернення. У разі невиконання такого рішення матеріали направляються до суду для винесення рішення про примусове видворення.

До виявлення незаконної міграції і примусового видворення іноземців з території України залучено міграційну і прикордонну служби, Нацполіцію і СБУ.

Нагадаємо, що напередодні Cпівробітники Нацполіції в Києві доставили брата екс-президента Грузії Михеїла Саакашвілі Давида до органів Державної міграційної служби з тим, щоб він покинув територію України, оскільки його дозвіл на проживання було анульовано на підставі того, що раніше його позбавили дозволу на роботу в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук