Дніпропетровська сім'я популяризує волонтерський рух на Львівщині

Головні новини Львова за 14.05Ірина Папірник, 14 травня 2015, 14:55 409 0

Сім’я Ємільянових за два тижні вже подолала сотні кілометрів. Із рідного Дніпропетровська вони виїхали 3 травня. За цей час відвідали кілька міст, де знайомилися із волонтерами та волонтерськими організаціями. 

Дмитро та Ольга учасники волонтерського руху «Армія волонтерів», тому знають як не солодко зараз доводиться активістам. Ємільянові вирішили, що потрібно до волонтерства привернути увагу, тому зібралися і поїхали у місячну подорож Україною.

«Ми розуміємо, що активність людей вже впала. Багато чого ми вже можемо робити своїми зусиллями, але все більше поняття волонтерства виходить за рамки – дістань-привези. Нам потрібно об’єднатися, єдність нам не дасть розвалитися і ми будемо завжди напоготові», - зауважив Дмитро Ємільянов. 

Подорожує подружжя автобусами та потягами. У дорогу сім'я взяла і дітей. Разом із батьками волонтерство популяризують 3-літній Михайло та річний Микола. Ольга зізнається, що саме діти штовхають її вперед робити щось заради майбутнього.

«Насправді у подорожах з дітьми не так просто. Але це чудовий досвід для сім'ї. Саме у подорожах можна побачити всі недоліки, які є у нас. Наприклад, недоліки виховання», - наголосила Ольга Ємільянова.

Після Львова сім'я відвідає Дрогобич, Луцьк, Київ та Херсон. І вже 30 травня Ємільянови повернуться до Дніпропетровська відзвітувати про подорож.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук