Дністровська ГАЕС буде найбільшим енергетичним центром в Європі, - губернатор

21 березня 20116180

Дністровська гідроакумулююча електростанція (ГАЕС) буде найбільшим енергетичним центром в Європі. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час свого звіту про рік роботи на посаді.

Проте, в голови Чернівецької ОДА є ще багато нереалізованих мрій, повідомляє Інформаційне агентство А.С.С.

Однак найбільшими своїми досягненнями владник називає темпи зростання промислової продукції в області, будівництво Дністровської ГАЕС та створення сприятливих умов для інвестицій.

 «Я мрію, щоб ми завершили будівництво 3-х гідроагрегатів Новодністровської гідроакумулюючої станції, і це ми зробимо в 2012-2013 роках. Події в Японії, що відбуваються зараз, підтвердили перспективність саме того напрямку, який втілюється на Буковині, і в нас буде найбільший енергетичний центр в Європі», - переконаний губернатор Чернівецької області.

За його словами, Буковина має стати екологічно чистою областю, туристичною та культурною Меккою України, тут повинні проводитися літні та зимові спортивні змагання. Будувати та відновлювати об’єкти виробництва в Чернівецькій області будуть за допомогою інвестицій, побудують молокозавод та створюватимуть нові робочі місця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук