ДНР хоче заборонити українські партії на «своїй території»

Роман Ганкевич, 19 травня 20143840
Мирослав Руденко

«Донецька народна республіка» обіцяє позбутися українських партій на «своїй території». Винятком стане тільки діяльність Комуністичної партії України. Замість заборонених сепаратисти говорять про створення власних партій, зокрема партії "Новоросія".

Про це заявив один з лідерів донецьких сепаратистів Мирослав Руденко, повідомляє «Інтерфакс-Україна». Він заявляє, що українські політичні партії скоро припинять роботу на підконтрольній їм території.

«Ми будемо створювати власні партії. Українські партії у нас працювати не будуть, тому що, наприклад, Партія регіонів себе скомпрометувала, а багато інших займають відверто ворожу нам позицію, серед них «Свобода» і «Удар»», - сказав Руденко.

У так званій Верховній раді ДНР, за його словами, зможе залишитися тільки КПУ. «Проте і вона буде сильно видозмінена», - додає він і стверджує, що найбільші надії його товариші покладають на новостворену партію «Новоросія».

«Ми створюємо партію «Новоросія». Вона формується на принципах, близьких більшості жителів нашої республіки, і відстоюватиме їх інтереси», - зазначив сепаратист.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що «народний губернатор» Донбасу Павло Губарєв запланував організувати 22 травня в Донецьку установчий з'їзд своєї партії «Новоросія». На з'їзді буде оголошено статут та ідеологію, обрано керівництво і визначено стратегію партійного розвитку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук