До дня боротьби зі СНІДом підсвітили Львівську ОДА

СуспільствоОрися Шиян, 1 грудня 20172420
До дня боротьби зі СНІДом підсвітили Львівську ОДА
фото ЛОДА
Червоний колір є символом співчуття, підтримки і надії

Сьогодні, 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом будівлю Львівської обласної державної адміністрації підсвітили червоним кольором.

«Лише кожен другий ВІЛ-позитивний українець знає про свій статус. Тож акція має на меті привернути увагу суспільства до зазначеної проблеми, а також закликає кожного пройти тестування на ВІЛ та дізнаватись про свій статус», ‒ повідомив департамент соціального захисту населення ЛОДА.

Червоний колір вважається символом співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.

Акцію організувала благодійна організація «БТ «Мережа» м. Львів» та департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

фото прес-служби Львіської ОДА

Як свідчить статистика, на початок 2017 року в Україні було 238 тисяч людей з ВІЛ усіх вікових категорій, у віковій групі старше 15 років рівень поширеності ВІЛ становив 0,61%. Щороку, серед обстежених на ВІЛ осіб в Україні виявляється близько 1% осіб з підтвердженими позитивними результатами. Упродовж десяти місяців 2017 року в країні щодня реєстрували 48 випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію, 24 захворювання на СНІД та 8 випадків смерті від СНІДу.

В області станом на 1 жовтня під медичним спостереженням перебувало майже 3,5 тис. ВІЛ-позитивних, в тому числі 1123 особи хворі на СНІД.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук