До фінального туру конкурсу на посаду голови Держкіно пройшли п'ятеро кандидатів

Остаточне рішення має прийняти Кабмін

Національне агентство з питань державної служби (НАДС) за результатами співбесіди, яка відбулася 21 січня, рекомендує п’ятеро кандидатів до розгляду Кабінетом Міністрів України.

Найбільше балів за підсумками усіх етапів конкурсу (тестування зі знання іноземної мови, абстрактного мислення та законодавства України) та співбесіди з комісією НАДС, набрав директор київських кінотеатрів «Бумер» та «Магнат» Сергій Зленко.

Після того як НАДС рекомендуватиме п'ять кадидатів, яки пройшли до фінального туру, представники Кабміну проведуть з ними співбесіду. За її підсумками має бути прийняте рішення про нового голову Держкіно.

Перелік фіналістів:

  • Сергій Зленко, заступник голови Ради з державної підтримки кінематографії та директор кінотеатрів «Магнат» і Boomer;
  • Ольга Бесхмельниціна, продюсерка (фільми «Жива ватра», «Причинна», «Анна»);
  • Станіслав Куценко, начальник головного територіального управління юстиції в Києві з 2015 року;
  • Марина Кудерчук, заступниця голови Запорізької ОДА з аграрних питань, раніше очолювала міський кіноконцертний зал ім. Довженка;
  • Сергій Слєпак, один зі співзасновників ТОВ «Кіносвіт Юніверсал» (основний вид діяльності – встановлення та монтаж машин і устатковання).

Нагадаємо, що цей конкурс є повторним. Адже під час попереднього конкурсу, оголошеного 4 жовтня 2019 року, до фінальної співбесіди з 8-ми кандидатів дійшла тільки генеральна продюсерка Одеського кінофестивалю Юлія Сінькевич. Але за підсумками співбесіди її не було обрано на посаду. Представники кінематографічної спільнота виходили на акції підтримки Сінькевич, писали листи до влади тощо. Проте усі ці акції підтримки Сінькевич нічого не дали: кабмін оголосив повторний конкурс та запропонував кандидатці повторно брати у ньому участь. Юлія Сінькевич відмовилась та подала до суду.

Слєпак, Куценко та Зленко до співбесіди так і не дійшли. До слова, на попередньому конкурсі існував такий етап як «ситуаційне завдання». Цього разу цей етап скасовано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук