До кінця літа у Міноборони з’явиться підрозділ, відповідальний за матеріальне забезпечення

До кінця цього літа в Міністерстві оборони України з'явиться Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних сил України, повідомив керівник робочої групи з питань удосконалення системи матеріального забезпечення при Міноборони і Генштабі ЗСУ Костянтин Лісник.

«До кінця серпня 2015 року планується завершити створення нового структурного підрозділу Міноборони – Центру розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ, який буде виконувати функції з розробки предметів забезпечення військовослужбовців, контролю якості та роботи у сфері військової символіки та геральдики», – цитує слова Лісника прес-служба Міноборони в середу.

За його словами, зараз затверджено перелік предметів Єдиного бойового комплекту для військовослужбовців, який включає 65 предметів військової форми одягу, спорядження і засоби індивідуального захисту. Вжито технічні умови (військові специфікації) на 22 найменування предметів форми одягу і захисні балістичні окуляри-маски.

Лісник зазначив, що експерти робочої групи спільно з Центральним управлінням метрології та стандартизації озброєння ЗСУ погодили і затвердили перші угоди по стандартизації з НАТО (STANAG).

«Таким чином, характеристики нових балістичних окулярів, універсальних літніх камуфляжів «Варан» для українських військовослужбовців повністю відповідають вимогам провідних армій світу», – зазначив Лісник і додав, що до кінця 2016 року нова модель матеріального забезпечення буде поширена і на інші напрямки ресурсного забезпечення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук