До кінця року Львівщина має зекономити 30% газу

Кабінет міністрів України зобов’язав владу Львівщини забезпечити економію газу у області на 30% до кінця 2014 року. Про це під час прес-конференції «Напрямки реформування економіки Львівщини та дебюрократизація влади» заявив перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник.

«У бюджетній сфері нам доведеться економити 30% - це понад 108 млн кубів газу», ­ – заявив Ситник.

Аби  виконати таке розпорядження, зі слів Ситника,  теплові комунальні підприємства області  змушені будуть здійснити низку організаційних та технічних заходів: ремонтувати тепломережі, переводити котельні на інші види палива, впроваджувати енергозберігаючі технології, встановлювати міні-котельні у садочках та школах.

У цьому контексті буде скорочено газопостачання і для громадян, заявив заступник голови ЛОДА. Він також зауважив, що мешканці області матимуть змогу переходити на інші види опалення значно дешевше.

«Ми дали доручення облгазам до 15 серпня подати пропозиції щодо оптимізації вартості послуг із організації заміни видів опалення у індивідуальних будівлях, в яких має бути закладено 50 % знижки на виготовлення документації на заміну котлів», – заявив Ситник.

На його думку, сьогодні виготовлення технічної документації на встановлення котла коштує невиправдано дорого.

«Якщо котел (наприклад, твердопаливний, - ред.) коштує сьогодні  7 тис грн., то ще 2,5 - 3 тис грн. доводиться плати за технічну  і проектну документацію, різні дозволи на його встановлення. Як собі можуть це дозволити, наприклад, сільські жителі чи соціально незахищені верстви населення, важко уявити», – заявив заступник голови ЛОДА.

Аналогічні розпорядження, зі слів Йосифа Ситника,  отримали і енергопостачальні підприємства Львівщини (обленерго). Оскільки заміна лічильників електроенергії і інших комунікації у приватних будинках теж коштують надто дорого.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук