До кінця року львів’яни можуть безкоштовно утилізувати органічні відходи

У місті запустили пілотний проект

До кінця року львів’яни можуть безкоштовно утилізувати органічні відходи
фото ЛМР
Усі органічні відходи компостують на спеціальній станції, що на вул. Пластовій

До кінця року львів’яни зможуть віддавати на утилізацію органічні відходи безкоштовно. Їх будуть відвозити на компостувальну станцію, що працює на вул. Пластовій. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міськради 24 липня.

Рішення виконкому передбачає, що ОСББ, управляючі компанії, кооперативи та групи людей будуть мати нульову ставку на вивезення і утилізацію органічних відходів. Таке рішення, за словами міського голови Андрія Садового, має спонукати мешканців сортувати сміття.

«Раніше ми встановили ціну для юридичних осіб, яка є меншою, щоб була прихильність людей роздільно збирати сміття. Багато комерційних структур користуюся такою пропозицією: ринки, магазини. І компостувальний майданчик на Пластовій активно працює. Але майданчик недовантажений, і ми можемо більше приймати органіки. Тому ми би хотіли запустити пілотний проект, що до кінця року даємо нульову ставку на органіку для ОСББ, управляючих компаній тощо», – прокоментував рішення виконкому Садовий.

Щоб стати учасником проекту, треба звернутись до ЛКП «Зелене місто» за номером телефону: 067 352 27 27.

Нагадаємо, з січня цього року у Львові почали приймати на компостування садові та харчові відходи. Їх переробляють у спеціальних контейнерах. Продукт переробки дарують всім охочим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук