У Львові можна безкоштовно отримати органічне добриво для ґрунту

СуспільствоЗореслава Губарь, 30 квітня, 13:20 2884 0

У Львові реалізовують пілотний проект з перероблення харчових та садових відходів. Для цього в ЛКП «Зелене місто» закупили спеціальні контейнери, куди ці відходи поміщають і виготовляють із них компост. Харчові та садові відходи сюди привозять різні організації та мешканці міста. Продукт переробки дарують всім охочим.

«Ми всі відходи переробляємо. Також відвели невеликий майданчик, на якому вивантажуємо компост. Він призначений для всіх охочих. Тобто люди можуть приїжджати, набирати хто хоче, кому потрібно, брати і використовувати на своїх присадибних ділянках», — розповів директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко.

Це органічне добриво протестували на якість, вона щоразу покращується. Також будують компостувальний майданчик, щоб розширити виробництво добрива.

Мета цього проекту — зменшити кількість відходів, які потрапляють на сміттєзвалища. Адже харчові та садові відходи становлять майже половину усього сміття. Звертатися за органічним добривом — на вул. Пластову, 13.

Нагадаємо, з січня цього року у Львові почали приймати на компостування садові та харчові відходи. Їх переробляють у спеціальних контейнерах. Окрім того, вже зробили дослідження утвореного продукту. За результатами випробувань, які проводила агрохімічна лабораторія ПП «Західний Буг», вміст шкідливих речовин, зокрема й важких металів, не перевищує гранично допустимої норми. До слова, на вул. Пластовій триває будівництво компостувальної станції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук