До кінця року у Львові відкриють новітній центр реабілітації

Міський голова Андрій Садовий заявив, що Львів цьогоріч планує реалізувати великий проект з будівництва нового та сучасного реабілітаційного центру. 

У лікарні швидкої допомоги, на базі якої він працюватиме, вже розпочали ремонт. 

«Це було ще раніше було в наших планах. Ми ще у 2013 році провели тендер, але так і не приступили до робіт. Тепер війна внесла свої корективи і він конче необхідний у Львові, тому ми вже розпочали ремонт, інтенсивними темпами працюємо. Управління охорони здоров'я вивчає досвід інших країн, бо ми хочемо його зробити дуже сучасним», – наголосив мер Львова.

«На це є передбачена певна сума в бюджеті. Цих грошей, звичайно, не встачить, але ми шукаємо додаткові джерела фінансування. Зараз ведемо переговори з нашим німецьким партнером – банком KFW – подали проект і сподіваємося, що він допоможе нам закупити найсучасніше обладнання», - наголосив Садовий.

Щоб відкрити сучасне відділення реабілітації місту треба близько 10 мільйонів гривень. 

«Приміщення було виділено давно. Зараз проводяться демонтажні роботи, вже поміняли електро-мережу, замінюємо сантехнічне обладнання і вже вивчили з фахівцями перелік обладнання, яке необхідно придбати. Це дуже специфічний об'єкт. Цей напрямок в Україні абсолютно не розвинутий», - розповів начальник управління охорони здоров'я Львова Володимир Зуб.

«Якщо хтось думає, що в нас є якась реабілітація, то він дуже помиляється. Все це хаотично, точково і переважно приватно. Ми це розуміли ще у 2007-2008 році, тому і запланували такий проект. Ну але тоді його реалізувати не вдалося», - додав чиновник.

Першочергово, наголосив Зуб, такий центр планували створити для реабілітації людей з інфарктами та інсультами, тепер орієнтуватимуться і на воїнів АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук