До Києва їде делегація Європарламенту та єврокомісар

У четвер, 24 вересня, розпочинається візит до України делегації Європарламенту та єврокомісара з питань юстиції Верою Юровою. Європейські політики перевірять підготовку України до запровадження зони вільної торгівлі з ЄС, прогрес у судовій реформі та боротьбі з корупцією, повідомив «Укрінформ».

«Делегація у складі 11 депутатів Європарламенту проведе зустріч з народними депутатами України, які відповідають за міжнародну співпрацю, європейську інтеграцію, правову та економічну політику», – повідомили у Європарламенті.

Обговорюватиметься вплив торговельних преференцій ЄС на український експорт, використання фондів макрофінансової допомоги, процес проведення судової реформи, співпраці у сфері міжнародного права.

Єврокомісар з питань юстиції Вера Юрова відвідує Київ з офіційним візитом, який триватиме до 25 вересня, з метою підтримати судову реформу та боротьбу з корупцією. З єврокомісаром зустрінуться президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр юстиції Павло Петренко, гнеральний прокурор Віктор Шокін.

«Україна упродовж останніх місяців розпочала дуже важливі реформи у сфері судочинства. Нині вони мають перейти у конкретні дії на місцях. Я очікую на зустрічі з українськими офіційними особами, а також з учасниками процесу імплементації реформ з метою підготовки подальших ініціатив на підтримку України у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю», – заявила єврокомісар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук