До лав львівських патрульних приєдналися ще 112 інспекторів

СуспільствоСофія Трощук, 2 лютого 2018, 19:17 1

У п'ятницю, 2 лютого, майбутні патрульні поповнили лави поліцейських Львівщини. Тож тепер їх майже 700.

Нова патрульна Надя 11 років працювала медиком. За освітою – акушерка, перед набором до поліції була медсестрою в реанімації ОХМАТДИТу. Зараз вона зустрінеться із майбутньою «шефинею» – патрульною із першого набору 2015 року.

«Мені подобаються люди в формі, мені подобається завжди надавати допомогу, захищати. Власне, саме тому я і медиком була, бо я дуже сильно люблю людям допомагати. А зараз у наш час так склалося, що життя дуже важке і дуже багато несправедливості у нас. І хочеться з цим боротися», – каже Надія Рудько, майбутня інспекторка патрульної поліції.

Ось майбутні колеги й зустрілися. Надя – поки що в цивільному, Аня – у формі. Досвідчена патрульна проводить екскурсію районом, що його з неділі патрулюватиме Надя. Ділиться Аня й порадами. Незабаром настановлятиме майбутніх колег.

«Головне для них – не втрачати тієї іскри, з якою вони прийшли зараз, бадьорості, доброго настрою, наснаги і служити на благо нашої держави», – бажає новоспеченим патрульним Анна Мороз, інспекторка патрульної поліції.

І вони прощаються, аби зустрітися наступного дня під час складання присяги. Надя у п'ятницю вперше вдягає форму. Поруч – її майбутні колеги. І настає момент, якого вони, новоспечені поліцейські, чекали чотири місяці.

«Я дуже задоволений, що пройшовши 4 місяці навчання, зараз стою тут», – розповідає Лев, новий патрульний.

Новоспечених копів – 112. Тож тепер місто Лева патрулюватимуть майже 700 поліцейських. Втім, в управлінні зізнаються: такої кількості правоохоронців замало.

«В управлінні патрульної поліції у Львівській області відкритий набір на постійній основі, і найближчі півроку ми його не плануємо закривати. Зараз ще на навчанні знаходиться порядку 130 слухачів, які щомісячно будуть поповнювати ряди управління патрульної поліції», – додає Роман Пилипенко, начальник управління патрульної поліції у Львівській області.

Тож сподіваються до кінця року збільшити штат до понад тисячі поліцейських. Кажуть: такої кількості буде достатньо для міста-мільйонника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук