До Львова на гастролі вперше приїхав Київський театр пісочної анімації

Головні новини Львова 19.03Марічка Крижанівська, 19 березня 2019, 17:31 671 0

У Львові дав дві вистави Київський театр пісочної анімації «Золотий Лев». Кияни спробували зацікавити школярів свіжим підходом до життя та особи Тараса Шевченка.

5 років тому дві художниці – Ольга Крижановська та Світлана Данильченко – вирішили, що пісочна анімація варта того, щоб на її основі створити цілий театр. Так заснували у Києві театр «Золотий Лев». Відтоді у чотири руки творять картини з піску на очах у глядачів, поєднуючи дійство з грою актора.

«Ми спробували. Спочатку було важко, але з часом ми володіємо такою анімацією вже дуже вправно і вже навіть вигадуємо свої способи малювання, якісь у нас винаходи є свої», – розповіла художниця Ольга Крижановська.

Такий театр – це постійна динаміка образів та пейзажів і вимагає від художника точних рухів. Цей колектив має у репертуарі, здебільшого, казки для дітей. Часом працюють із оркестром, анімують музичних класиків. Але відтепер започаткували і освітню шоу-програму. Почали із Тараса Шевченка, поставили виставу на фактах із біографії та на віршах.

«Діти сприймають Шевченка, як пам'ятник. Я це побачила і мені захотілося наблизити його до дітей, зробити живою людиною, показати, що він був чуттєвим, мрійливим», – ділиться Ольга Крижановська.

«Основне наше завдання, окрім інших, подалі відсунути дітей від шкільного матеріалу, до чого вони звикли щодня. Думаємо, це змінить і освіжить їхнє сприйняття Шевченка», – додає актор Василь Гоцко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук