У Львові відбувся ярмарок ретро-автомобілів та мототехніки

Головні новини Львова 18.04Марія Сенишин, 18 квітня 2016, 18:24 0

Похвалитись своїми експонатами та подивитись на надбання колег зібрались колекціонери з усієї України і не тільки. На ярмарку показали півтисячі транспортних засобів, майже всі вони дістались до нашого міста власним ходом.

Зібралися тут не лише кияни, ужгородці, вінничани, а й наші сусіди- полояки, угорці та словаки. Однак основна мета — популяризувати такі ярмарки саме в Україні.

«Наша ціль, щоб наші люди українці, не продавали полякам, іноземцям стару техніку, де вони за безцінь, тут скуповують і собі там мають чи продають. Наша ціль зробити, щоб  ретро базар тут був», — розповідає організатор ярмарку ретро-автомобілів Андрій Гладун. 

Майже всі машини у робочому стані — добирались до Львова своїм ходом. На цій ділянці — найстаріші автомобілі, вироблені до 60-х років минулого століття. Серед чотириколісних старожилів можна зустріти і довоєнні велосипеди.

«Австро-німецький «Вікторія» велосипед 36 року на дерев’яних колесах, це є французької армії велосипед, це є велосипед «Варшава» — це все до 40-их років», — говорить організатор ярмарку ретро-автомобілів Андрій Гладун.

Трофейний «Опель Капітан» 38 року випуску — один з найстаріших учасників виставки. Хоча чимало вузлів та агрегатів довелось замінити, машина зберегла оригінальний вигляд.

«Значить історія як у всіх німецьких автомобілів, завойовники його привезли з Німеччини у післявоєнний час. З того часу вона практично на ходу. Цією технікою таке враження, що займаюся ще з дитинства», — каже власник ретро-автомобіля Ярослав Палкевич.

Подивитися на яких машинах їздили їхні дідусі і показати своїх залізних коней приїхали учасники трьох байкерських клубів. На виставці — вся еволюція двоколісних за 80 років.

«Багато власників, багато мототехніки, антикварних машин, яких зараз на дорогах не побачиш, тобто є на що подивитися. Сам я байкер, тому мотоцикли, враження від них дуже дуже гарні. З дитинства, будемо так говорити, російські байки, а зараз вже більше японські, але так то усе життя на байках», — додає президент клубу «Drogobych Lions MC Ukraine» Олександр.

Такий ярмарок у Львові відбувся уже вдруге. Наступний з’їзд поціновувачів живої автомобільної історії — у вересні цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук