До Львова привезли найграндіозніший проект року українського сучасного мистецтва «Show promise»

Проект презентує у Львівському палаці мистецтв фонд Zenko Foundation

КультураМарічка Крижанівська, 13 червня 2017, 19:11 772 0

Проект «Show promise» це твори сучасного українського мистецтва від понад 30 авторів із різних міст країни. Спільна суть творів – світ, який наповнений тривогами, війнами, політичними протистояннями, і мистецтво, яке реагує на усе це і може дати орієнтири майбутнього.

«Тут ви не побачите якихось рецептів, утопій, футуристичних картин із щасливого майбутнього, як це було в авангардну епоху. Ні, тут швидше рефлексії на важке й трагічне сьогодення», – розповів куратор виставки, мистецтвознавець Олександр Соловйов.

Три поверхи Палацу мистецтв наповнили живописом, скульптурами, інсталяціями, фотографіями та відеоартом.

Львів'янин Влодко Кауфман свою інсталяцію поливає водою. Від вологи, каже художник, тарілка має витиснути на папері німб.

«Я тут досліджую питання, наскільки людина сама для себе може створити віру чи релігію, чи вподобання і це вибір самої особистості», – пояснює Влодко Кауфман.

Поруч інсталяція від знаного митця з Одеси Степана Рябченка.

«Моя творчість базується на концепції того, що людина зараз живе між віртуальним і реальним світом і мій інструментарій – комп'ютер, оцей віртуальний цифровий світ, у котрому я всі образи й ідеї створюю», – пояснив Степан Рябченко.

Навпроти киянин Антон Логов вибудував інсталяцію з пачок. Це вулик – прототип нашого світу.

«Вони виставлені у вигляді такого міста з коробок. Тобто це асоціація на наш одноманітний мегаполіс», – вважає автор.

«Для Львова в плані сучасного мистецтва відкриття цього проекту – подія настільки важлива, наскільки фестиваль AlfaJazzFest для музики джазової. Це такого ж рівня подія, тільки у сучасному мистецтві», – розповів Юрій Гнатковський, директор Львівського палацу мистецтв.

Виставка триватиме до 16 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук