До Нацагентства з питань запобігання корупції обрали двох нових членів

Новими членами Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) стали Олександр Мангул і Станіслав Патюк. За них проголосували шість з семи членів Конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду членів НАЗК, передає УНН.

З квітня 2015 року Мангул обіймає посаду голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області, на яку його призначив президент Петро Порошенко.

Патюк працює помічником адвоката в компанії «Патюк і партнери». Працював в прокуратурі Донецької області, прокуратурі Ленінського району Донецька, прокуратурі Ворошиловського району Донецька і в прокуратурі Авдіївки Донецької області.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 14 червня достроково припинив повноваження члена НАЗК Руслана Рябошапки, а 5 липня почався конкурс на посаду члена Нацагентства з питань запобігання корупції. Причиною свого звільнення Рябошапка називав конфлікт із головою агентства Наталією Корчак.

У серпні 2017 року Кабінет міністрів також задовольнив заяву Руслана Радецького про відставку з посади члена Національного агентства з питань запобігання корупції.

Національне агентство з питань запобігання корупції має превентивну функцію, зокрема щодо перевірки декларацій державних службовців і стилю їхнього життя, розкриття будь-якої інформації з приводу фактів корупції чи зловживання посадою. Запуск роботи антикорупційного агентства є однією з вимог Європейського Союзу щодо безвізового режиму з Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук