До навчального року готові не всі школи Львівщини

СуспільствоІрина Знась, 21 серпня 20143360

Більшість шкіл Львівщини вже готові до нового навчального року. Акти про 100% готовність до навчального року вже подали Городоцький, Бродівський, Пустомитівський, Жидачівський, Турківський райони та місто Львів. Найскладніша ситуація у Дрогобицькому, Перемишлянському і Яворівському районах.

Про це сьогодні, 21 серпня, під час прес-конференції розповіла директор департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

За її словами у Львівській області 1410 шкіл різних форм власності, які приступлять до навчання першого вересня, і частина районів ще завершують підготовку.

«Більшість підготовчих робіт у школах цього року поводили за кошт батьків. У бюджеті було передбачено 37,7 млн грн для проведення поточних ремонтів, реконструкції, реалізації програм енергозбереження, але профінансовано роботи лише на 8,3 млн грн, оскільки більшість коштів лежить на казначейських рахунках», – розповіла Олександра Небожук.

До прикладу у Львові за рахунок залучених коштів батьківської громади провели ремонтні роботи на понад 5 млн грн, а в Пустомитівському районі батьки профінансували ремонти в школах на 1,5 млн грн.

Загалом цього літа у 57 школах області з метою енергозбереження було змінено вікна, у чотирьох школах реконструйовано котельні та системи опалення. Водночас цього року заморожено усі проекти з будівництва шкіл. Актуальною залишається і проблема облаштування внутрішніх вбиралень у сільських школах. Як повідомила директор департаменту освіти та науки ЛОДА Олександра Небожук, не зважаючи що над питанням працюють уже три роки, цього року без туалетів у приміщеннях залишаться ще більш як 200 шкіл області.

У Львові всі навчальні заклади до початку навчального року вже готові. Як розповіла начальник управління освіти Львівської міської ради Галина Слічна з 265 навчальних закладів міста (дошкільні, позашкільні і школи) станом на 19 серпня вже готові до початку нового навчального року. За її словами основні проблеми, які виникали при підготовці шкіл, – не до кінця прибрані підвальні приміщення.

«Минулого року ми перейшли на нетрадиційну схему контролю шкіл, коли на перевірку їздять не тільки чиновники з управління, а й колеги з інших шкіл. І це дало хороший результат, бо директорам соромно перед колегами», – розповіла Слічна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук