До осені у Львові відремонтують вулиці Промислову та Богдана Хмельницького

Головні Новини за 15 квітняЗореслава Губарь, 15 квітня 2015, 15:57 788 0
дивіться також

На вулиці Промисловій у Львові вже демонтували дорожнє покриття і беруться замінювати інженерні мережі. Цю та інші дороги ремонтують у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. 

"Будуємо каналізаційні колодязі, ставимо дощоприймачі і таке інше. Частково перекрита вулиця Бодана Хмельницького, там тривають підготовчі роботи. Перелік робіт і труднощі, з якими зіткуємося, є стандартними. Це є певні уточнення місця знаходження інженерних мереж, після того вносимо зміни та доповнення до проекту, замовляємо матеріали", - розповів головний інженер з інженерних мереж компанії "Онур" Віктор Онищук.

Вулиці ремонтують за кредитні гроші ЄБРР, згідно з проектом відновлення інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

"Орієнтовна вартість робіт сягає 6,5 млн євро, робиться це за кошти Європейського банку, який є нашим хорошим партнером. Звичайно, будемо старатися, щоб ця сума була меншою. Ще зараз дебатуємо по колектору, можливо, будемо робити санацію. Це, можливо, трішки здешевить роботу", - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Роботи проводять поетапно. Протяжність дороги, яку відремонтують, сягає 1,5 кілометри.

"Ремонт якісно виконують. Ми вже працюємо 4 роки з "Онуром". Бувають деколи маленькі мінуси, я не кажу, але потихеньку вони вчаться працювати нормально і поки що тут, на Промисловій, не маємо ніяких зауважень", - наголосив представник технічного нагляду П'єр Ів Тесьє.

"Ми прийшли до висновку, що її потрібно якомога більше відкрити для пасажирів. Тут буде налагоджена інфраструктура, на зупинках для осіб, які мають певні вади, щоб вони могли себе нормально відчувати, підняті будуть пандуси на зупинках, будуть підняті місця для паркування транспорту", - додав Директор ЛКП "Львівавтодор" Олег Береза.

Усі роботи збираються завершити до кінця літа цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук