До політичної сили «Наш край» приєдналися міські голови ще 9 міст

Ще дев'ять мерів міст із шести областей України заявили, що підуть на місцеві вибори від партії "Наш край", яка об'єднала регіональних лідерів. Про це було повідомлено сьогодні, 25 серпня, на прес-конференції.

Суспільствопрес-служба, 26 серпня 20155310

Зокрема, до "Нашого краю" приєдналися три міських голови з Вінниччини: Ладижина – Валерій Коломійцев, Козятина – Олександр Гвелесіані, Ямполя – Олександр Кульбаба, а також мер закарпатського Тячева – Іван Ковач, Ржищева Київської області – Микола Спичак, Новомиргорода Кіровоградської області - Яків Немировський, в.о. міського голови м.Щастя Луганської області - Олександр Богиня, а також мер міста Первомайська, що на Миколаївщині – Людмила Дромашко.

За словами міського голови Козятина Олександра Гвелесіані, маленькі міста кожного року стикаються з проблемами нестачі субвенцій з державного бюджету. "Через це з року в рік медики та освітяни на місцях змушені чекати зарплати місяцями. Через це повністю паралізовані роботи з благоустрою - ремонти тротуарів, дахів, доріг, дитячих садків", - зазначив він.

Його колега з Ржищева Микола Спичак додав, що реформа з децентралізації може вирішити ці проблеми лише частково: "Всі позитивні зміни в нашій країні можуть бути зведені нанівець, якщо до влади прийдуть люди, які далекі від розуміння проблематики маленьких міст та містечок. Тому я приєднуюся до сили, яка розуміється на місцевій проблематиці, та захищає інтереси рідного краю. Я приєднуюся до “Нашого краю", - зазначив міський голова.

Нагадаємо, 30 липня в Києві була презентована нова політична сила “Наш край”. Ініціаторами виступили мери та регіональні лідери, зокрема, нардеп з Харкова Олександр Фельдман, з Одещини –  Антон Кіссе, нардеп VII скликання із Запоріжжя Сергій Кальцев, мери Миколаєва та Маріуполя Юрій Гранатуров та  Юрій Хотлубей, а також колишній перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Згодом стало відомо, що до “Нашого краю” приєдналися 10 міських голів Київської області, приклад яких, як сказано вище, тепер наслідували міські голови ще дев`яти міст України.

Водночас «Наш край», на думку політологів, має добрі шанси і у Львівській області. Зокрема, політолог Анатолій Романюк вважає, що ідея об’єднання авторитетних особистостей регіонального рівня по цілій Україні настільки очевидна, що вона просто мусила бути реалізована. «Дивно, що вона не була задіяна раніше. З цього погляду, партія «Наш край» може мати добру перспективу», – зазначив Анатолій Романюк.

Також свою візію щодо цієї політичної сили висловив політолог Юрій Шведа. На його думку, на місцевих виборах, що пройдуть у жовтні, нові партії, які зорієнтовані на місцеву проблематику, матимуть хорошу перспективу і дещо змінять політичний ландшафт регіонів. Саме однією з таких сил є «Наш край».

Також днями в коментарі ЗМІ керівник виконкому партії «Наш край» Олександр Мазурчак заявив, що на Львівщині до партії «Наш край» найближчим часом приєднаються чинні депутати і міські голови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук