До прибирання снігу у Львові залучили половину комунальної техніки

Вночі та вранці 3 січня на вулиці Львова випустили 73 одиниці снігоприбиральної техніки. За інформацією прес-служби Львівської міськради, для посипання тротуарів і доріг використали 595 м3 піскосуміші, 7 тонн солі та 2 тонни реагенту.

Так, у Галицькому районі працювало три підмітальні машини, шість піскорозкидувачів і три трактори. Для посипання тротуарів і доріг використали 84 м3 піскосуміші, сім тонн солі та дві тонни реагенту. У Франківському районі працювало чотири підмітальні машини, п'ять піскорозкидувачів і три трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 92 м3 піскосуміші.

У Залізничному районі працювали шість піскорозкидувачів, чотири трактори, одна підмітальна машина і один навантажувач. Для посипання тротуарів і доріг в цьому районі використали 118 м3 піскосуміші. У Шевченківському районі працювали шість піскорозкидувачів, один навантажувач і три трактори, для посипання тротуарів і доріг використали 116 м3 піскосуміші.

У Личаківському районі працювали чотири піскорозкидувачі, п'ять тракторів, чотири підмітальні машини і один навантажувач. Для посипання тротуарів і доріг тут використали 65 м3 піскосуміші. У Сихівському районі працювали п'ять піскорозкидувачів, п'ять тракторів, дві підмітальні машини і один навантажувач, для посипання тротуарів і доріг використали 120 м3 піскосуміші.

Загалом для прибирання міста у зимовий період у Львові є 135 одиниць техніки.

Додамо, що, згідно з прогнозами синоптиків, у найближчі дні у Львові зберігатиметься сніжна погода.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук