До середини жовтня Львів отримає сім нових трамваїв «Електрон»

Перший трамвай виробник планує передати «Львівелетротрансу» в серпні

До середини жовтня Львів отримає сім нових трамваїв «Електрон»
фото Lvivtrans
Нові трамваї виглядатимуть так само, як трисекційний «Електрон»

До середини жовтня Львів отримає сім нових трисекційних трамваїв «Електрон», а перші з них виробник має передати «Львівелетротрансу» вже в серпні. Про це ZAXID.NET розповів комерційний директор заводу-виробника СП «Електронтранс» Володимир Будзан.

За словами Будзана, наразі п’ять трамваїв уже складають, один фарбують, а ще один готують до пофарбування.

Будзан зазначив, що ззовні всі трамваї будуть виглядати так само, як трисекційний «Електрон», який Львів придбав раніше. Проте в нових трамваях будуть інші системи керування та двигуни. «Ми відмовились від російської системи керування і поставили польські системи фірми Enika. Крім того замість німецьких двигунів будуть харківські, які були розроблені спеціально за нашим замовленням», – сказав Будзан.

Також кузови трамваїв будуть виготовлені з чорного металу, а не з нержавійки.

Передати всі трамваї «Львівелектротрансу» виробник має на пізніше середини жовтня.

«Згідно з вимогами договору, термін контракту закінчується в середині жовтня. Але ми не будемо всі трамваї здавати в жовтні. Щойно буде готовий перший, відвеземо до депо. І так будемо передавати один за другим», – сказав Будзан.

За його словами, перший трамвай завод зможе передати ЛКП «Львівелектротрансу» в серпні, після чого «Львівелектротранс» має провети випробування трамвая. Разом з тим, для прийому трамваїв на баланс комунального підприємства необхідне рішення сесії міськради, а перша після літніх «канікул» сесія відбудеться у вересні.

Нагадаємо, Львів купив у «Електронтрансу» сім нових трамваїв за кошти ЄБРР та субвенції з держбюджету в межах проекту з будівництва трамваїйної колії на Сихів. 

Додамо, що наразі Львів має два трамваї та п'ять тролейбусів «Електрон». Цьогоріч місто придбає ще п'ять тролейбусів.

Крім того, Львів купив у «Електронтрансу» перший в Україні електробус, який досі не вийшов на маршрут, та десять автобусів, які в травні презентували на площі Ринок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук